Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Składowanie materiałów niebezpiecznych

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do pracy z materiałami niebezpiecznymi. Wewnątrz pomieszczeń są to stacjonarne i mobilne wanny wychwytowe do beczek, kontenerów i małych pojemników, stacje dozowania, regały na beczki i pojemniki IBC, szafy na materiały niebezpieczne, łatwopalne, kwasy i ługi.

Do przelewania substancji oferujemy pompy beczkowe i laboratoryjne, akcesoria takie jak kurki, zawory, lejki. Do obsługi beczek mają Państwo do wyboru podstawy jezdne, podnośniki, dźwigniki, transportery, chwytaki. Zapewnią one niezbędne bezpieczeństwo przy transporcie beczek 200-litrowych.

Szeroki wachlarz środków absorbujących (od mat, przez węże, poduszki, granulaty, aż po bariery przeciwolejowe czy gotowe zestawy) zabezpieczy każdy wyciek.

Do wyboru są wersje: Universal, Olej i Spezial – dostosowane do różnego rodzaju niebezpiecznych substancji.

Znajdą Państwo tu również akcesoria, szafy i wózki do butli gazowych.

BHP i wyposażenie ochronne

W razie wypadku bardzo ważna jest szybka pomoc. W naszej ofercie mamy natryski bezpieczeństwa, oczomyjki, butelki do płukania oczu.

Wykładziny i maty przeciwzmęczeniowe, antystatyczne, czy antypoślizgowe zapewnią zdrowie pracownikom. Poprawie bezpieczeństwa w zakładzie pracy służą także pojemniki magazynowe, w tym wózki-wywrotki, pojemniki do piętrowania, pojemniki wielofunkcyjne, jak BigBagi, pojemniki do segregacji odpadów, pojemniki i akcesoria do posypywania.

Oferujemy również podgrzewacze oraz płaszcze grzewcze do beczek i pojemników IBC, również w wersji przeciwwybuchowej, aby maksymalnie ułatwić codzienną pracę.

Mycie części

Do mycia części proponujemy bańki do zwilżania i do spryskiwania, pozwalają one zachować optymalne bezpieczeństwo; myjki do mycia części i myjki zanurzeniowe do odtłuszczania i czyszczenia części, urządzenia do mycia części bio.x, które nie wymaga użycia rozpuszczalników - płyn do czyszczenia działa biologicznie i dlatego jest całkowicie bezpieczny.

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych poza budynkiem

Do składowania większych ilości materiałów niebezpiecznych proponujemy kontenery przeciwpożarowe. Z możliwością wchodzenia do środka, do załadunku wózkiem widłowym, do składowania małych pojemników – wszystkie zapewniają do 120 minut ognioodporności. Wykonujemy je na zamówienie, dostosowane do indywidualnych wymagań danego klienta zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Oferujemy również małe jednostki: od stacji do przechowywania IBC, przez składy na butle z gazem po szafy na materiały niebezpieczne – wybierz produkt dla siebie.

Nasze rozwiązania są sprawdzone i dopuszczone przez niezależne instytucje, jak TÜV, Dekra, DIBt, ITB, Efectis. Są zgodne z normami europejskimi i Prawem Ochrony Środowiska.

Oferujemy Państwu pełne doradztwo w zakresie magazynowania materiałów niebezpiecznych, znając aktualne ustawy i rozporządzenia. Bez względu na to, czy w danym przypadku ma zastosowanie Rozporządzenie o materiałach niebezpiecznych, TRGS 510 czy Ustawa o gospodarce wodnej (WHG).